نایلون گلخانه ای (پسلاتیک گلخانه ای)

نایلون گلخانه یکی از اصلی‌ترین اجزای گلخانه است که در همان آغاز احداث گلخانه باید در انتخاب آن توجه کافی داشته باشید. طول نایلون های گلخانه ای 50 متر و ضخامت آن 180 الی 220 میکرون می باشد.

 

پلاستیک گلخانه ای تولید با مشخصات زیر میباشند:

  1. نایلون سه لایه
    عرض 8
      متر
  2. نایلون سه لایه
    عرض 10 متر
  3. نایلون دوپوش
  4. نایلون مالچ

میزان UV و افزودنی‌های نایلون گلخانه‌ای این شرکت بنا به تمایل شما مشتریان گرامی قابل‌تغییر است. 

افزودنی‌ها

UV

این ماده تثبیت‌کننده از نایلون در برابر اشعه ماوراءبنفش خورشید محافظت می‌کند و با ترکیب آن با آنتی‌اکسیدان‌ها که مانع فساد و خرابی نایلون می‌شوند، طول عمر و استحکام پلاستیک گلخانه افزایش می‌یابد.

LD

پخش نور در گلخانه می شود و رشد گیاه را افزایش می دهد.

افزودنی های AV و AF بنا به درخواست مشتری به پلاستیک گلخانه ای قایل اضافه کردن میباشد.

فیلم های پوشش گلخانه ای از نوع پلی اتیلن سبک و حاوی افزودنی های مختلف در گلخانه های گل زینتی به کار میرود.میتوان برحسب نیاز مشتریان افزودنی هایی را جهت تنظیم دما (IR) ، اشعه ماوراء بنفش (UV)، ضد شبنم (FOG) و …..به فیلم های تولیدی اضافه نمود.

در گذشته بدلیل عبور نور از شیشه به بهترین وجه، برای پوشش دادن گلخانه به میزان زیادی از شیشه استفاده می شد، اما با توجه به اینکه استفاده از شیشه در گلخانه ها مشکلاتی همچون بالا رفتن ناگهانی دما در محیط داخل، شکستگی، کدر شدن سریع و احتمال ورود آفات و همچنین ریزش قطرات باران بر روی محصولات، کارشناسان بخش کشاورزی به دنبال جایگزینی مناسب و از لحاظ اقتصادی به صرفه برای شیشه در گلخانه ها بودند.

اطلاعات از قیمت پنایلون گلخانه ای و فروش پلاستیک گلخانه ای

خرید نایلون گلخانه و یا فروش پلاستیک گلخانه از طریق شماره های درج شده یا شماره های تلگرام و ایمیل شرکت در ارتباط باشید. همچنین برای مطالعه بیشتر میتوایند از طریق سایت NOVAGRIC مطالب مرتبط با پلاستیک ها و این صنعت و تازه های این بخش را دنبال بفرمایید.