پشم سنگ و مدیریت انرژی

عایق پشم سنگ لوله ای

برای خرید پشم سنگ یا توانایی برای فروش پشم سنگ و در کل هر نوع محصولی نیاز به اطلاعاتی وجود دارد. این اطلاعات به ما کمک میکند که بتوانیم نقاطی که در آن هدر رفت انرژی بیشتر است را شناسایی کنیم.

 

ارزیابی فرآیند عایق کاری

در حین فرآیند عایق کاری منجمله پشم سنگ نیاز است که این عمل مورد  ارزیابی قرار بگیرد که به اصطلاح ممیزی نیز نامیده میشوند. در حین فرآیند ارزیابی این نکات باید رعایت گردد:

کنترل نواقص عایق کاری و یا عایق کاری معیوب. بازرسی سطوح از لحاظ دمایی. خرابی یا فاسد بودن لایه آستر. عدم وجود عیب در پوشش بخار بند عایق. تمام این نکات هر چند کوچک در زمان عایق کاری پشم سنگ باید مد نظر قرار گیرد. هر کوتاهی ممکن است کل فرآیند عایق کاری را زیر سوال ببرد.

 

انواع عایق و ارزیابی آن

با مشخص کردن ارزیابی ها میتوان به ضخامت عایق های و خرید پشم سنگ اقدام نمود. درصورت کم بودن ضخامت ها میتوان به جای یک لایه از دو لایه عایق استفاده کرد. یکی از خواص عایق های پشم سنگ این موضوع است.

درنهایت باید به نوع عایق و نحوه نصب و در انتها هزینه نصب عایق را مورد ارزیابی قرار داد و بنا به بودجه تعیین شده اقدام به خرید پشم سنگ یا فروش پشم سنگ نمود.

لازم به ذکر است عایق های حرارتی در چهار دسته ارائه میگردند: عایق لوله ای، عایق پتویی یا لحافی و رولی، عایق تخته ای و نهایتا عایق فله یا خام. مشتری یا کارشناس بسته به نوع سطح مورد نظر و دمای کاری و سهولت نصب یکی از موارد فوق را پیشنهاد میدهد.

منابع و راه های تماس

برای اطلاعات بیشتر و خرید پشم سنگ و یا فروش پشم سنگ لطفا از قسمت تماس با ما و از طریق شماره های درج شده یا شماره های تلگرام و ایمیل شرکت در ارتباط باشید. همچنین برای مطالعه بیشتر میتوایند از طریق سایت Rock Wool مطالب مرتبط با عایق ها و این صنعت و تازه های این بخش را دنبال بفرمایید. علاوه بر این میتوانید از دانشنامه عایق ایران برای مطالعه بیشتر درمورد عایق ها نیز استفاده کنید.

برای خرید پشم سنگ و اطلاعات از مشخصات فنی و فروش پشم سنگ با کارشناسان ما در تماس باشین، همچنین برای مشاوره در بحث عایق های صوتی از طریق فرم تماس با ما میتوانید با کارشناسان بخش فنی صحبت نمایید.

منبع سایت قدرتمند Rock Wool و ISOVER

پست های مرتبط

نوشتن دیدگاه