پشم سنگ و ضخامت بهینه

ضخامت پشم سنگ لوله ای

عایق کاری با خرید پشم سنگ یا فروش پشم سنگ، یک نوع سرمایه گذاری دراز مدت محسوب میگردد. البته باید اشاره کرد مدت برگشت سرمایه اولیه در مدت کوتاهی اتفاق میافند. برای انتخاب ضخامت عیق ها میتوان از برنامه های کامپیوتری بهره گرفت. 

برای انتخاب نوع عایق باید نکات زیر را در نظر گرفت:

  • بررسی مواد اولیه عایقکاری همراه با عملکرد نوع عایق
  • انتخاب بهرتین نوع ضخامت باتوجه به نرخ اتلاف حرارت و هزینه

نکته مهم در مورد نتخاب ضخامت پشم سنگ

انتخاب ضخامت های بیش از حد مورد نیاز در پشم سنگ و دیگر عایق های انتخابی فقط باعث میشود هزینه تمام شده بالاتر رود. درنتیجه این عمل زمان مورد نظر برای بازگشت هزینه در کوتاه مدت از بین میرود و نتیجه آن را باید در مدت زمان بیشتر مورد بررسی قرار داد.

مثالی که میتوانبه آن اشاره کرد مربوط به کتاب عایق های حرارتی است، در این کتاب عایق پشم شیشه آورده شده. دمای محیط 20 درجه و دمای سیال 150 درجه است، میتوان دید بدون عایق کاری اتلاف انرژی معادل 2100 وات است. 

فرم های مختلف پشم سنگ عبارت اند از: عایق لوله ای عایق پتویی عایق تخته ای و فله یا خام و در موارد خاص به صورت ضایعاتی که بیشتر کاربرد کوره دارند.

تماس با ما

برای اطلاعات بیشتر و خرید پشم سنگ و یا فروش پشم سنگ لطفا از قسمت تماس با ما و از طریق شماره های درج شده یا شماره های تلگرام و ایمیل شرکت در ارتباط باشید. همچنین برای مطالعه بیشتر میتوایند از طریق سایت Rock Wool مطالب مرتبط با عایق ها و این صنعت و تازه های این بخش را دنبال بفرمایید. علاوه بر این میتوانید از دانشنامه عایق ایران برای مطالعه بیشتر درمورد عایق ها نیز استفاده کنید. 

برای خرید پشم سنگ و اطلاعات از مشخصات فنی و فروش پشم سنگ با کارشناسان ما در تماس باشین، همچنین برای مشاوره در بحث عایق های صوتی از طریق فرم تماس با ما میتوانید با کارشناسان بخش فنی صحبت نمایید.

منبع سایت قدرتمند Rock Wool و ISOVER

پست های مرتبط

نوشتن دیدگاه