یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت کوشش صنت سینا سپاهان (KSS) پشم سنگ تخته ای یا پانل میباشد. پشم سنگ تخته ای در بین خریداران به نام اسلب نیز شناخته می شود چرا که فرم نهایی آن بعد از پرداخت به صورت ورقه هایی با ضخامت های متفاوت میباشد که معمولا این ضخامت در استاندارد تولدی شرکت کوشش صنعت سینا سپاهان از 20 میلی متر(2 سانتی متر) تا ضخامت 100 میلی متر (10 سانتی متر) قابل سفارش میباشد، هر چند بنا به درخواست مشتری این مقدار ها قابل تغییر خواهد بود. فاکتور دیگری که در قیمت و خواص پشم سنگ تخته ای شرکت کوشش صنعت سینا سپاهان و هر شرکت تولیدی دیگری علاوه بر ضخامت تاثیر دارد، فاکتور دانسیته (Density) و یا چگالی میباشد که واحد اندازه گیری آن کیلوگرم بر متر مکعب است.

دانسیته و یا چگالی مشخص کننده وزن محصول نهایی به ازای هر متر مکعب میباشد. برای مثال پشم سنگ تخته ای و یا اسلب تولیدی شرکت کوشش صنعت سینا سپاهان با چگالی 80 و ضخامت 5 سانتی متر برای هر قطعه 1 در 1 متر حداقل 4 کیلوگر میباشد که بعضا با تلرانس قابل قبولی تولید میشود.

چگالی هایی که برای سفارش در حالت استاندارد موجود است به صورت 80، 100، 120، 140 و … میباشد که در مواقع خاص و شرایط خاص میتوان آن را مطابق با نیاز مشتری تغییر داد.

از خواص این نوع از پشم سنگ تولیدی شرکت کوشش صنعت سینا سپاهان میتوان به عایق صدا و عایق حرارتی اشاره کرد که در تمام محصولات تولیدی دیگر نیز قابل مشاهده بوده، اما نکته ای که باعث جدا شدن پشم سنگ تخته ای با دیگر محصولات در صنعت ساختمانی شده است سهولت آن در نصب و استفاده میباشد.

خواص ضد آتش بودن پشم سنگ تولیدی شرکت کوشش صنعت سینا سپاهان نیز در این محصول به چشم میخورد و به راحتی قابل اثبات است، در کل پشم سنگ ها قابلیت اشتعال پذیری ندارند و بعد از برداشتن شعله مستقیم از روی آنها هیچ دودی از خود انتشار نمی دهند، هرچند که طبق استاندارد های بین المللی و ایران این نوع عایق برای مقابله با شعله مستقیم طراحی نشده اما با شرایطی خاص میتوان این امکان را به آن اضافه نمود.

برای مشاهده از نحوه نصب صحیح عایق های پشم سنگ تولیدی کوشش صنعت سینا سپاهان در فرم اسلب و یا تخته ای میتوانید اینجا کلیک کنید.

برای اطلاع از قیمت ها و موجودی انبار میتوانید با شماره های واحد فروش در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید.