پشم سنگ جلوگیری از هدر رفت انرژی

پشم سنگ و ذخیره انرژی

پشم سنگ و عایقی برای هدر رفت انرژی

پشم سنگ راه حلی برای ذخیره سازی انرژی در دنیای امروز است. در اروپا، 40 درصد انرژی را ساختمان ها مصرف میکنند. ما می توانیم تا 80 درصد مصرف انرژی در ساختمان ها را کاهش دهیم. عایق گرمایی موثر، مصرف انرژی و هزینه آن را میتواند کاهش دهد. همچنین عایق های حرارتی میتواند جو سالمتری را برای ساختمان ها با استفاده از کاهش دی اکسید کربن ایجاد کنند.

.

هدف گذاری

در هدف گذاری مشخص شده، پشم سنگ حتی حرف های بیشتری برای گفتن خواهد داشت، مواد اولیه اصلی برای تولید پشم سنگ، سنگ است. سنگی که در طبیعت و در ادبیات ما مظهر استواری است. سنگی به عنوان مواد اولیه استفاده میشود سنگ معمولی نیست و از جمله سنگ های آتشفشانی به حساب می آید. این منبع تجدید پذیر و پایدار است. زمین به طور متوسط به مقدار فراوان در حال تولید آن است. محصول تولیدی پشم سنگ شرکت حتی قابل باز فراوری میباشد درنتیجه نیازی به تولید ضایعات نخواهد بود.

حداقل آلودگی

از زمانی که فرآیند تولید پشم سنگ آغاز میشود، تمام فرآیند توسط فیلتراسین کنترل میگردد تا کمترین ذرات به جو راه پیدا کنند، هرچند که این محصول جز محصولات معدنی به حساب می آید. این امر سبب کمتر شدن آسیب ها تا کمترین مقدار خود به طبیعت میگردد. به هر حال فرآیند تولید پشم سنگ این شرکت به مراتب 85 بار کمتر از فرآیند استخراج مواد و حمل و نقل آن میباشد.

پایداری طولانی

به هر حال پشم سنگ حالت پایداری از عایق میباشد. در طول مدت پایداری این نوع از الیاف های معدنی، نیاز به تعمیر نگهداری و بازسازی ندارد. این الیاف به عنوان عایق حرارتی، عایق صوتی در طول عمر خود به طور همزمان خواهد بود.

زمانی که به ذخیره انرژی نیاز است، و همچنین تولید کمتر کربن دی اکسید امری ضروری محسوب میگردد، پشم سنگ میتواند به عنوان راه حلی اساسی و طولانی مدت برای این موضوع محسوب گردد.

برای اطلاعات بیشتر و خرید پشم سنگ و یا فروش پشم سنگ لطفا از قسمت تماس با ما و از طریق شماره های درج شده یا شماره های تلگرام و ایمیل شرکت در ارتباط باشید. همچنین برای مطالعه بیشتر میتوایند از طریق سایت Rock Wool مطالب مرتبط با عایق ها و این صنعت و تازه های این بخش را دنبال بفرمایید. علاوه بر این میتوانید از دانشنامه عایق ایران برای مطالعه بیشتر درمورد عایق ها نیز استفاده کنید.

منبع: Rock Wool

پست های مرتبط

نوشتن دیدگاه