نحوه صحیح اجرای عایق پشم سنگ برای عایق کاری دیوار

نحوه صحیح عایق کاری پشم سنگ

عایق تخته ای پشم سنگ مناسب برای عایق کاری دیوار ها میباشد. این عایق برای جلوگیری از هدر رفت انرژی و کنترل صوت های مزاحم بسیار مناسب میباشد. امروزه با ماشینی شدن زندگی انسانها و گره خوردن زندگی با صنعت و کار، خیلی از مناطق مسکونی دارای آلودگی صوتی بالایی میباشند.

لازمه یک زندگی آرام، مطمئنا یک خواب راحت هم خواهد بود، وقتی شما بعد از یک کار طولانی و خسته کننده به خانه باز میگردید مطمئنا به یک فضای آرام و دلنشین در کنار خانواده احتیاج خواهید داشت، در زندگی امروز که شهر ها در حال پیشرفت و جمعیت آنها رو به افزایش میباشد، زندگی آپارتمانی مناسب ترین واژه ای خواهد بود که میتوان برای افراد شهر های شلوغ و صنعتی به کار برد.

تبلیغات تلویزیونی

در ایران در بازه ای تبلیغات صدا و سیما جمهوری اسلامی خیلی به مبحث 19 مقررات ملی ساختمان پرداخته شد. به جرات میتوان گفت این تبلیغات باعث جا افتادن فرهنگ صرفه جویی در بخش انرژی در ساختمان گردید. یکی از راهکارهایی که تمامی کشور های توسعه یافته و یا در حال توسعه به آن توجه میکنن بحث صرفه جویی در مصرف انرژی به خصوص سوخت های فسیلی میباشد، که منابع آن رو به پایان است، در همین راستا استفاده از عایق های پشم سنگ و پشم شیشه ( که البته به خاطر وجود آزبست پشم شیشه در دنیا منسوخ گردید) راهکاری مناسب برای جلوگیری از هدر رفت انرژی در خانه ها میباشد البته در کنار جلوگیری از اتلاف انرژی به بحث کنترل صدا های مزاحم هم توجه گردیده است.

کاربرد ساختمانی

مطمئنا بعد از استفاده از پنجره های دوجداره در ساختمان بخش عمده ای از هدر رفت انرژی مربوط به دیوار ها میباشد چرا که سطح بیشتری را در بر میگیرد و تبادل انرژی با محیط بیرون خواهد داشت، در قدیم از کاه برای عایق کاری خانه ها استفاده میشد ولی به خاطر عدم مقاومت و وزن زیاد دیگر قابل استفاده به خصوص در دنیای پیشرفته امروزی نمیباشد. برای هیمن پشم سنگ جایگزین مناسبی برای این امر خواهد بود.

برای درک بهتر از نحوه اجرای عایق کاری ساختمان ویدئوی کوتاهی از شرکت ROXUL اماده کرده ایم که به اختصار مراحل و ابزار های انجام عایق کاری پشم سنگ در بحث ساختمان را توضیح میدهند.

عایق صوتی برای دیوار ها

برای عایق کاری دیوار ها ابتدا باید دیوار سازه کشی شود، و بعد از آن بین سازه ها از الیاف پشم سنگ و یا پشم سنگ تخته ای استفاده گردد. بعد از انجام تمام مراحل کل دیوار توسط ورق های گچی که در ایران به کناف معروف هستند پوشانده میشود. و کار تمام است. بهتر است برای انجام این کار از کادر مجرب شرکت کوشش صنعت سینا استفاده کنید، کافی است با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان ما بخواهید که شما را در این امر یاری کنند. کارشناسان شرکت کوشش صنعت سینا سپاهان آماده اند تا به صورت رایگان شما را تا خرید عایق مناسب راهنمایی کنند.

برای اطلاعات بیشتر و خرید لطفا از قسمت تماس با ما و از طریق شماره های درج شده یا شماره های تلگرام و ایمیل شرکت در ارتباط باشید. همچنین برای مطالعه بیشتر میتوایند از طریق سایت Rock Wool مطالب مرتبط با عایق ها و این صنعت و تازه های این بخش را دنبال بفرمایید.

پست های مرتبط

نوشتن دیدگاه