فروش پشم سنگ و تاریخچه آن

فروش پشم سنگ

فروش پشم سنگ تاریخچه ای طولانی دارد قبل از آن به بررسی پشم سرباره میپردازیم. پشم سرباره در سال 1840 توسط ادوارد پاری در ولز تولید شد. اما تلاشی برای تغییر فرم و تولید محصولات موازی انجام نگرفت. این فرآیند تولید همراه با تلفات زیادی بود. در همین راستا تولید این محصول ممنوع اعلام شد. اما در تاریخ 1870 در ایلات متحده توسط جان پلیر متدی برای تولید این محصول ارائه شد و اولین محصول تولید به صورت رسمی در 1871 به بازار عرضه گشت.  فرایند به این شکل بود که هوای گرم به ذوب سرباره در حال سقوط دمیده میشد. 

تغییر رویکرد برای فروش پشم سنگ به صورت عمده

مهندس امریکایی به اسم چارلز کریدون هال در سال 1897 فناوری را ارتقاع داد تا به وسیله آن ذوب را تبدیل به الیاف کند. در ابتدا به صورت فرم های پتویی تخته ای و لوله ای تولید نمی شدند. باتوجه به تولید الیاف معدنی در آمریکا در سال 1942 که برای دماهای بالا طراحی شده بود ولی به صورت رسمی تا سال 1953 به تولید انبوه نرسید. این امر در دهه 1970 و 1980 تقریبا به صورت رسمی وارد بازار شد.

الیاف معدنی دمای بالا

الیاف معدنی دما بالا نوعی الیاف معدنی تولید شده برای استفاده در دماهای بالا میباشند که به طور عمومی به نام ضد حریق ها شناخته میشوند. این الیاف برای دماهای بالای 1000 درجه سانتیگراد تولید و طراحی میشوند. به علت محدودیت بازار برای این الیاف قیمت های آنها نیز نسبتا بالا میباشد. زیرا این الیاف صرفا برای دماهای بالا در صنایع پایه طرای شده و برای مصرف عمومی به صورت عمده در دسترس نمیباشد.

اطلاعات از قیمت پشم سنگ و فروش پشم سنگ

خرید پشم سنگ و یا فروش پشم سنگ از طریق شماره های درج شده یا شماره های تلگرام و ایمیل شرکت در ارتباط باشید. همچنین برای مطالعه بیشتر میتوایند از طریق سایت Rock Wool مطالب مرتبط با عایق ها و این صنعت و تازه های این بخش را دنبال بفرمایید. علاوه بر این میتوانید از دانشنامه عایق ایران برای مطالعه بیشتر درمورد عایق ها نیز استفاده کنید.

منبع سایت قدرتمند Rock Wool و ISOVER و GREENMATTERS و Wiki

 

نوشتن دیدگاه