خرید پشم سنگ و بررسی آن

کوره تولید پشم سنگ

قبل از خرید پشم سنگ یا الیاف معدنی باید بدانید که به دسته ای از عایق های حرارتی و صوتی گفته میشود که طی فرآیند ذوب و اسپینینگ تولید میگردند. از نمونه های این دسته میتوان به الیاف سرامیکی و سرباره نیز اشاره کرد.

کاربرد الیاف معدنی به عنوان عایق حرارتی (به عنوان عایق ساختمانی و شکل لوله ای هرچند که در دسته ضد حریق ها با دمای بالا جای نمیگرند) فیلتراسیون، عایق صوتی و در مواردی هیدروپونیک برای رشد متوسط استفاده میشود.

نام هایی قبل از خرید پشم سنگ

قبل از خرید هر محصولی نیاز است که کمی آن را بشناسید. درمورد خرید پشم سنگ نیز به همین ترتیب است، البته میتوانید از فرم تماس با ما با کارشناسان فروش صحبت نمایید تا ما شما را راهنمایی کنیم. الیاف معدنی به نام های الیاف معدنی، پشم معدنی، پشم سنگ نیز شناخته میشوند. البته در ایران ممکن است بسته به نوع صنعت، اسم های متفاوتی بر روی این عایق گذاشته شود.

بارز ترین عایق این دسته پشم سنگ و پشم سرباره است. در اروپا پشم شیشه و الیاف سرامیکی را نیز در همین دسته قرار میدهند. که تماما به صورت کامل ساخته دست انسان است (شامل متریال اولیه نمیگردد).

تاریخچه

پشم سرباره در سال 1840 توسط ادوارد پاری در ولز تولید شد. اما تلاشی برای تغییر فرم و تولید محصولات موازی انجام نگرفت. این فرآیند تولید همراه با تلفات زیادی بود. در همین راستا تولید این محصول ممنوع اعلام شد. اما در تاریخ 1870 در ایلات متحده توسط جان پلیر متدی برای تولید این محصول ارائه شد و اولین محصول تولید به صورت رسمی در 1871 به بازار عرضه گشت.  فرایند به این شکل بود که هوای گرم به ذوب سرباره در حال سقوط دمیده می شد.

فرم های تولیدی به صورت پتویی، لوله ای ، تخته ای و فله یا خام همراه رزین یا بدون رزین میباشد.

اطلاعات از قیمت پشم سنگ و خرید پشم سنگ

ز طریق شماره های درج شده یا شماره های تلگرام و ایمیل شرکت در ارتباط باشید. همچنین برای مطالعه بیشتر میتوایند از طریق سایت Rock Wool مطالب مرتبط با عایق ها و این صنعت و تازه های این بخش را دنبال بفرمایید. علاوه بر این میتوانید از دانشنامه عایق ایران برای مطالعه بیشتر درمورد عایق ها نیز استفاده کنید.

برای خرید پشم سنگ و اطلاعات از مشخصات فنی و فروش پشم سنگ با کارشناسان ما در تماس باشین، همچنین برای مشاوره در بحث عایق های صوتی از طریق فرم تماس با ما میتوانید با کارشناسان بخش فنی صحبت نمایید.

منبع سایت قدرتمند Rock Wool و ISOVER و GREENMATTERS و Wiki

پست های مرتبط

نوشتن دیدگاه